DESCRIPTIF DE L'OFFRE
Passez au formulaire
Informations clés
  • Offre d'emploi : Inżynier budowy H/F
  • Société : VSL
  • Date de publication : 09/05/2024
  • Reference de l'offre : 2023-32313
  • Type de contrat : CDI
L'entreprise

VSL is a specialist in the construction and repairs of post-tensioned & cable-stayed structures, foundations & ground engineering. We make any project possible !
Description de l'offre

Zakres obowiązków obejmuje działania wspierające Kierownika Robót dotyczące realizacji projektów VSL Polska.

Aby odnieść sukces w swoich misjach, będziesz musiał wykorzystać swoje umiejętności komunikacyjne i techniczne we współpracy z Klientem, Projektantami oraz wszystkimi działami VSL Polska zaangażowanymi w realizację projektów.

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Kierownika Robót VSL Polska,
  • opracowywanie technologii realizacji prac i odpowiadających dokumentów,
  • przygotowywanie budżetów i harmonogramów,
  • nadzór nad realizacją warunków kontraktowych, w tym prowadzenie korespondencji z Klientem,
  • organizacja pracy podległego zespołu pracowników,
  • wdrażanie i przestrzeganie procedur jakości,
  • wdrażanie systemu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia,
  • współpraca z przedstawicielami technicznymi Klienta,
  • promocja marki budująca pozytywny wizerunek firmy.
Profil recherché

Niezbędne kryteria:

  • ukończone studia magisterskie lub student ostatniego roku studiów magisterskich w specjalności Konstrukcje Budowlane i Inżynierskie,
  • umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku,
  • dobra organizacja pracy i zorientowanie na szczegóły,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • dobra znajomość pakietu MSOffice,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • udział w ciekawych, skomplikowanych i niesztampowych projektach,
  • niezbędne szkolenie naszych technologii,
  •  samodzielność w podejmowaniu decyzji.

Formulaire de réponse à l’offre

Télécharger un cv

Taille max. de 1 Mo. Formats acceptés : doc, docx, pdf, rtf.

Télécharger une lettre de motivation

Attention
  • Nous vous conseillons de désactiver les bloqueurs de publicité de type AdBlock pour assurer la bonne validation du formulaire.
  • Si vous ne parvenez pas à postuler, utilisez notre formulaire simplifié.